hotel spa bristol

Hotel Bristol w Busku Zdrój

Luksus i elegancja to bez wątpienia określenia, które kojarzą się z dobrym wypoczynkiem. Coraz częściej poszukujemy takich właśnie miejsc. Mniejsze znaczenie ma obecnie cena, bardziej zwracamy uwagę na to, co jest nam oferowane.

Hotel Bristol w Busku Zdrój, to najlepszy dowód na to, że można stosunkowo łatwo odnaleźć to, czego potrzebujemy. Tutaj znajdziemy wszystko, co pozwoli nam odzyskać zdrowie i energię życiową. Hotel – inspirujące miejsce, łączące nowoczesność ze stylem XIX-wiecznej architektury. SPA & Wellnes, to zabiegi kosmetyczne, masaże, basen oczyszczany nanosrebrem, gorące kąpiele odprężające, jacuzzi i cztery rodzaje saun: fińska, parowa, infrared oraz bios. Centrum medyczne z tradycyjnymi zabiegami sanatoryjnymi; uzdrowisko z kąpielami siarczkowymi i kuracja wodą pitną o odczynie lekko kwaśnym; gabinety lekarskie i zabiegowe. I to wszystko na wyciągnięcie ręki. Jest to wyjątkowe miejsce. Jedyny taki obiekt uzdrowiskowy w Polsce, w którym powietrze jest oczyszczane i jonizowane. Zapewnia to wyjątkowy komfort dla osób mających kłopoty z oddychaniem. W ogóle wyjątkowość, to cecha, którą można przypisać do wszystkiego, co Hotel Bristol oferuje swoim gościom. Niezapomniana atmosfera, profesjonalna i miła obsługa gwarantują, że opuszczając hotel i Busko Zdrój człowiek poczuje się naprawdę jak nowo narodzony. Ale przecież tego szukamy. Takich miejsce, które pozwolą zregenerować siły, odprężyć i dodać energii.

Jest coś dla ciała, ale też i dla ducha. To ART Bristol – interesująca inicjatywa opierająca się na cyklu wystaw sztuki współczesnej. Goście mogą także podziwiać kolekcję dzieł sztuki, takich artystów jak: Sylwester Ambroziak, Bronisław Chromy, Edward Dwurnik, Maurycy Gomulicki, Krzysztof Jackowski, Aneta Jaźwińska, Jerzy Kędziora, Marek Kijewski, Agnieszka Korybut Daszkiewicz, Franciszek Maśluszczak, Ludwika Ogorzelec, Witold Pałka, Paulina Penc, Andrzej Rachoń, Sławomir Toman, Alex Urban, czy Paweł Witkowski.

Dodatkowo, bardzo interesującą i elastyczną usługą, jest możliwość skorzystania z Aparthotel Bristol. To 34 przestronne lokale do wynajęcia, wyposażone w balkon lub taras, bardzo funkcjonalny aneks kuchenny oraz duży taras na dachu – wielka atrakcja w słoneczne dni.

Niezaprzeczalnym atutem Hotelu Bristol jest uczestnictwo w programie Polski Bon Turystyczny. Bon można zrealizować korzystając ze wszystkim oferowanych przez uzdrowisko ofert.

Nie ulega wątpliwości, że poszukując prawdziwego spokoju, odpoczynku i regeneracji, trzeba udać się do województwa świętokrzyskiego, do Buska Zdrój, do Hotelu Bristol.