spa dla przyjaciółek

Weekend w SPA z najlepszą przyjaciółką

Urodziny naszej przyjaciółki to zawsze jeden z najważniejszych dni w roku. Oczywiście nikt nie musi nam o tym przypominać, a planowanie urodzin najlepszej przyjaciółki zaczynamy zazwyczaj wiele tygodni wcześniej, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Nowy rok może wreszcie przyniesie trochę więcej wolności i możliwym stanie się podróżowanie tak w kraju, jak i poza jego granice. Mając to na względzie możemy zaplanować kilka cudownych aktywności dla siebie i naszej najlepszej przyjaciółki w dniu jej urodzin.

Warto pomyśleć o spędzeniu nie tylko jednego dnia, ale na przykład całego weekendu w hotelu w jakimś cudownym miejscu, gdzie oprócz SPA i pysznej kolacji skorzystamy także z wielu dodatkowych atrakcji oferowanych przez dany kurort. Przyjaciółki w SPA może być hasłem przewodnim tego weekendu i kryptonimem całej imprezy.
Zacznijmy od znalezienia dobrego SPA. Przyjaciółki w SPA muszą czuć się jak prawdziwe księżniczki i korzystać z najlepszych zabiegów, a więc poświęćmy trochę więcej czasu na wybór odpowiedniego miejsca.
W dobrych jakościowo hotelach w całej Polsce znajdziemy wiele salonów SPA, które oferują zabiegi i relaks na najwyższym, światowym poziomie. Porównajmy więc cenę i jakość oferowanych usług, sprawdźmy dojazd oraz przede wszystkim dostępność. Dobry hotel warto zarezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem i potwierdzić jednocześnie dostępność zabiegów w SPA. Ostatnią rzeczą, której byśmy chcieli doświadczyć, jest przyjazd na miejsce do drogiego hotelu, w którym SPA jest zamknięte, i jedyne co nam pozostaje, to siedzenie w pokoju hotelowym bądź w lobby i oglądanie telewizji.

W kolejnym kroku wybierzmy interesujące nas zabiegi w SPA. Fajnie, jeśli uda się nam odbyć je w tym samym czasie, a niejednokrotnie jest to możliwe. Możemy wspólnie skorzystać na przykład z masażu twarzy i maseczek, czy relaksu w grocie solnej. Na masaż relaksacyjny całego ciała lepiej wybrać się samodzielnie, aby w pełni rozkoszować się ciszą i relaksować doświadczając dotyku masażysty. Na ploteczki i śmianie się z przyjaciółką wybierzmy innego rodzaju usługi.

Wspaniale, jeśli nasz hotel będzie dysponował także basenem, w którym będziemy mogły popływać po skorzystaniu ze SPA lub wypocić się w saunie.
Wspólny wyjazd z przyjaciółką do SPA to idealny czas na zacieśnienie więzów i odbudowanie może troszkę nadszarpniętej prozą życia przyjaźni. Koniecznie zaplanujmy ten wyjazd w najdrobniejszych szczegółach, aby nasza przyjaciółka nie była rozczarowana swoją urodzinową niespodzianką.